Svatba na zámku 2022

Svatba na zámku 2022

Rokem 2022 zahájíme již 9.svatební sezónu! Od roku 2014 u nás uzavřelo manželství již mnoho párů a my věříme, že jim partnerství a láska vydržely. Svatební objednávky na rok 2022 již přicházejí, proto Vy, kteří uvažujete o svatbě na zámku, neváhejte a navštivte nás. Rádi Vás u nás provedeme a vysvětlíme, „jak to u nás chodí“. V krásném prostředí nášeho zámeckého areálu budete mít naprosté soukromí, budete zde jen Vy, Vaše rodina a svatební hosté.

 

Svatební obřad je u nás možný na více místech. Můžete si vybrat mezi růžovou zahradou nebo hlavním nádvořím. Pro menší, komorní svatby, je jako stvořené západní nádvoří v italském duchu. V případě deště nebo naopak úmorného horka je ideálním řešením obřad v nejstarší části zámku, renezančním sále. Záleží jenom na Vás, jakou variantu zvolíte.

Pro svatební hostinu se nabízejí prostory zámecké konírny. Je na Vás, zdali se rozhodnete pro vlastní výzdobu interiéru anebo ji přenecháte nám. 🙂

Máme pro Vás zdarma k zapůjčení vázičky, svícínky a různé jiné dekorace, které nebudete muset zbytečně shánět a kupovat!

Pití a jídlo si zařizujete po vlastní ose. U nás se neplatí žádné „korkovné“ a pod. Jsme však připraveni Vám se vším pomoci nebo doporučit ověřený catering. Zdarma Vám zapůjčíme gril na prase, kýtu nebo na grilování masa a zeleniny. K dispozici je také pípa na pivo a limonádu.

Myslíme i na malé svatební hosty. Na zámeckém nádvoří můžeme připravit drobné atrakce k jejich zabavení.

Zámecká konírna je prostor, kde lze zajistit svatbu až pro 100 hostů. Zbude ještě spousta místa pro kapelu a tanec.

Svatební obřad v růžové zahradě. U nás je toto místo nejžádanější. Svatební slavobrána je vyzdobena, po domluvě s nevěstou nad barevností, živými květinami z naší zámecké zahrady.

Posezení je zajištěno rovněž venku před konírnou. Pohled na zámek, večer a v noci osvícený, dodává slavnosti na kráse a výjímečnosti. Zámecký areál nabízí rovněž bezpočet míst a zákoutí jako stvořených pro svatební fotografie. Zdarma můžete využít i focení v historicky zařízených interiérech.

Ubytování je možné jak v zámku, tak v přilehlých apartmánech v zámeckém areálu. Apartmány jsou stylově zařízeny a každý z nich je jedinečný.

Zde jsou ukázky svatebních dortů. Schválně, který dort měli na svatbě dva architekti? Tipněte si ! 🙂

 

A nakonec galerie obrázků pro Vaši inspiraci.

Tak pokud uvažujete o svatbě, neváhejte nás kontaktovat!

Svatba na zámku je přece „Svatba na zámku“

Eliška a Nikola –  Váš svatební tým 🙂

 

 

No Comments

Post a Comment