Ohlédnutí za vánoční výstavou 2017

Ohlédnutí za vánoční výstavou 2017

Máme za sebou další ročník vánoční výstavy a setkání sousedů z Třebešic, které ji každoročně zahajuje. Dnes jsme betlémy a sáňky uklízeli. V konírně to stále hezky voní chvojím, svařeným vínem a františkem. Přípravy nám daly spoustu práce, a tak se nám ani nechce do úklidu. Ale co naplat. Figurky z betlémů musí opět na rok do krabic, kde budou čekt na "své dny". Některé čeká větší či menší oprava, aby se příští rok mohly ukázat v celé své kráse.

 

 

 

Jsme velmi rádi, že se výstava opět těšila obrovskému zájmu lidí. Jak jsme zjistili, mnoho lidí si u nás dalo sraz. Naše výstava se stala místem setkávání. Místem, kde se lidé chtějí sejít ve vánočním čase, tedy v jednom z nejhezčích období roku.

 

 

 

 

Moc nás potěšily všechny milé vzkazy, které jste nám zanechali v naší pamětní knížce. Velmi si ceníme vašeho uznání. Rovněž děkujeme panu Heroldovi a paní Jiřině Sedlákové za zapůjčení betlémů na výstavu.

 

 

Výstavu betlémů navštívily také paní učitelky s dětmi ze ZŠ Divišov a ZŠ Teplýšovice.

 

 

 

 

Letos jsme díky článku v Mladé frontě DNES a rozhovoru v 5 plus 2 paní redaktorky Markéty Zikmundové  přivítali mnoho nových návštěvníků, kteří o našem zámku a výstavách nevěděli. Paní redaktorce za to moc děkujeme. Také děkujeme za pomoc v propagaci radiu Blaník, Benešovskému deníku a Posázaví o.p.s.

 

 

 

 

Loučíme se s Vámi a těšíme se opět za rok.

Ale možná i dříve, sledujte naše stránky !

 

 

A nakonec heslo " V Třebešicích na betlémech 2018 "

🙂

 

 

No Comments

Post a Comment