Služby

Zámek Třebešice nabízí mnoho možností využití

Pronájem zámku

Nabízíme zámek k pronájmu na jeden den nebo více pro libovolné účely. Interiéry i exteriéry v celém zámeckém komplexu naleznou své uplatnění pro filmové, fotografické i výtvarné zpracování, pro společenské akce, výstavy, koncerty, benefice, …

Svatba na klíč

Usnadníme Vám vstup do manželství  nabídkou kompletního svatebního servisu a organizace. Pro menší svatby připravíme venkovní i vnitřní prostory, ozdobíme slavobránu, postaráme se o další dekorační prvky, květiny, jídlo a pití, jsme schopni zajistit i ubytování. Není nad svatbu bez starostí!

Svatba na míru

Každá svatba vyžaduje individuální přístup. Pokud máte rádi kontrolu nad událostmi, rádi Vám poskytneme dostatečné zázemí a podporu pro dokonalý výsledek. Svatbu ponecháme plně ve Vaší režii nebo Vám pomůžeme vše nezbytné zajistit.

Zapůjčení dekorací

Pro akce pořádané na zámku Třebešice nabízíme k zapůjčení i originální historické dekorace, od nádobí a příborů po svícny a oděvy.

Oslavy a slavnosti

Výjimečné okamžiky zaslouží výjimečné místo. Zámek Třebešice disponuje prostory vhodnými pro malé i velké oslavy, slavnosti a jiné společenské akce. Je libo večeře v elegantním renezančním sále?

Kulturní akce

Nabízíme zámek k pronájmu na jeden den nebo více pro libovolné účely. Interiéry i exteriéry v celém zámeckém komplexu naleznou své uplatnění pro filmové, fotografické i výtvarné zpracování, pro společenské akce, výstavy, koncerty, benefice, …

Catering

Pro každou akci, kterou se rozhodnete u nás uspořádat Vám v případě zajistíme kvalitní občerstvení. Zákusky, guláše, saláty nebo selátko na gril?

Ubytování

Prozatím nedisponujeme vhodnými prostorami pro klasické ubytování. Můžeme Vám ale pomoci zajistit přespání v některém z nedalekých penzionů.

Prohlídky pro milovníky historie

Po několikaleté rekonstrukci se podařilo některé části zámeckého komplexu plně uvést do původní podoby. Prozatím není zámek s to posloužit turistům k prohlídkám, ve výjimečných případech jsou ovšem možné.

Zaujal Vás zámek nebo některá z námi uvedených služeb? Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Proč právě zámek Třebešice?

Klíče na den

Jakmile si zámek pronajmete, je v podstatě na den (nebo více) Váš. Kdo by nechtěl být na chvíli zámeckým pánem?

Oáza pro nápady

Využití prostor vnitřních i venkovních je pouze na vaší fantazii, nápadům se meze nekladou.

Na dosah Prahy

Nachází se ve Středočeském kraji v okrese Benešov pouhých 58 km od Prahy. Z hlavního města jste u nás za 45 minut.

Klid & příroda

Na okraji malé vesničky, obklopen parkem, stromy a rybníkem, je zámek tím pravým místem pro nerušený relax.