Pronájem zámku

Zámek Třebešice je Vám plně k dispozici

Hledáte místo pro uspořádání romantické svatby na zámku, oslavu důležitého výročí nebo konání kulturní a jiné společenské akce v okolí Prahy? Zámek Třebešice u Benešova je tou pravou volbou pro Vás.

Nacházíme se ve Středočeském kraji jen kousek od Prahy. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním svatebních obřadů včetně svatební hostiny a kompletního servisu. Zámecký areál nabízí mnoho možností jak zorganizovat Váš svatební den. Jako místo svatebního obřadu můžete zvolit například růžovou zahradu, zámecký park, nádvoří, okolí našich rybníků nebo starobylý renezanční sál.

Samozřejmostí je novomanželské apartmá včetně ubytování pro svatebčany v našich zámeckých komnatách a ve stylových apartmánech u zámku.

Pokud máte jiný netradiční nápad nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Naše zámecká brána je Vám otevřena.

Svatba na klíč

Usnadníme Vám vstup do manželství  nabídkou kompletního svatebního servisu a organizace. Pro menší svatby připravíme venkovní i vnitřní prostory, ozdobíme slavobránu, postaráme se o další dekorační prvky, květiny, jídlo a pití. Pro novomanžele je zajištěno ubytování ve svatebním apartmá. Pro svatební hosty jsou připraveny pokoje v zámku a ve stylových apartmánech. Není nad svatbu bez starostí.

Oslavy a slavnosti

Výjimečné okamžiky zaslouží výjimečné místo. Zámek Třebešice disponuje prostory vhodnými pro malé i velké oslavy, slavnosti a jiné společenské akce. Je libo večeře v elegantním renezančním sále?

Ubytování na zámku

Na Zámeku v Třebešicích nabízíme možnost ubytování v našich 3 zámeckých pokojích a nově také v Boutigue apartmánech, které se nachází v zámeckém areálu. Vyzkoušejte si sami, jaký byl život na zámku.

Zámecké ubytování

Prohlídky pro milovníky historie

Po několikaleté rekonstrukci se podařilo některé části zámeckého komplexu plně uvést do původní podoby. Prozatím není zámek s to posloužit turistům k prohlídkám, ve výjimečných případech jsou ovšem možné.

Kulturní akce

Nabízíme zámek k pronájmu na jeden den nebo více pro libovolné účely. Interiéry i exteriéry v celém zámeckém komplexu naleznou své uplatnění pro filmové, fotografické i výtvarné zpracování, pro společenské akce, výstavy, koncerty, benefice, ...

Proč právě zámek Třebešice?

Klíče na den

Jakmile si zámek pronajmete, je v podstatě na den (nebo více) Váš. Kdo by nechtěl být na chvíli zámeckým pánem?

Oáza pro nápady

Využití prostor vnitřních i venkovních je pouze na vaší fantazii, nápadům se meze nekladou.

Na dosah Prahy

Nachází se ve Středočeském kraji v okrese Benešov pouhých 58 km od Prahy. Z hlavního města jste u nás za 45 minut.

Klid & příroda

Na okraji malé vesničky, obklopen parkem, stromy a rybníkem, je zámek tím pravým místem pro nerušený relax.

Jak vypadá taková svatba na zámku?

Třeba takto 🙂

Už si v hlavě plánujete,
jak si to celé nazdobíte?

Přijďte se k nám podívat. Rádi Vás provedeme celým areálem.

Napište nám, kdy by se Vám hodila nezávazná prohlídka zámku, a my se Vám ozveme.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon

  Vaše zpráva

  Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

  Inspirace pro výzdobu a ukázka dekorací